Oomipood
Otsing
Viimased postitused
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Loe edasi
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid?...
Loe edasi
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Mis on muunduri ülesanne?Käsitleme siinkohal muundureid, mis on mõeldud aut...
Loe edasi
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia...
Loe edasi
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimal...
Loe edasi

Jablotroni neti tarkvarad

Jablotroni seadmete interneti ja arvutiga ühendamise võimalused

OLink tarkvara.

Kõige lihtsam viis OASiS ja Profi valvekeskuse programmeerimiseks on kasutada arvutit OLink tarkvaraga. Selleks, et kasutada tarkvara on kaks võimalust.

  • Kasutada arvuti ühendamise kaablit JA-80T või JA-82T. Nende kahe vahe on see, et JA-82T liidesel on vajalik draiver sees ja ei pea seda otsima interneti avarustest. JA-80T draiverit on võimalik leida Google otsingut kasutades. Kõige uuema tarkvara leiab www.jablotron.com lehelt.
  • Teine variant on juurdepääs internetist. Selleks on vaja registreerimise numbrit, mille leiate OLink tarkvarast „GSM communicator“ sätete alt või GSM kommunikaatoril olevalt kleebisest. See võimalus annab juurdepääsu ükskõik millisest arvutist kus on OLink tarkvara ja interneti juurdepääs. Juhtimine ja seadistamine käib ikka sarnaselt nagu oleks teil arvuti ühendatud juhtmooduliga.

www.gsmlink.cz interneti lehekülje eelised on esiteks, et see toetab rohkemaid seadmeid ja registreerimisel on võimalik lisada rohkem kui üks seade. See tähendab, et oma kasutaja alla saab lisada erinevad objektid, kus kasutatakse Jablotroni seadmeid (töö, kodu, auto jne.). OLink tarkvaras peab igakord sisestama seadme registreerimise numbri. Seadistamise võimalused on samad. Samuti on JA-84P kaameraga liikumisanduri jaoks eraldi server piltide jaokshttp://img.jablotron.com/

JabloTOOL

JabloTOOL tarkvara on mõeldud Jablotroni tütarfirma JabloCom'i toodetele. JabloCom'i põhiline tegevussuund on GSM tehnoloogia edasiarendus Jablotron'i ja tema tütarfirmadele. JabloTOOL tarkvara saab kasutada GSM lauatelefoniga GDP-04i ja EYE-02 GSM kodu- ja videovalvekeskusega. Samuti ka teiste JabloCom'i seadmetega. JabloTOOL tarkvarast on kaks versiooni.

  • Interneti verisoon, mis lubab kasutada seadmeid, suvalisest kohast maailmas.
  • Arvuti versioon, mis lubab kasutada seadmeid arvutiga. Arvuti ühenduse eelis on tema kiiruses. 

www.jablotool.com/

A-Link

Azor valvekeskuse programmerimiseks kasutatakse A-Link tarkvara, mis on juba valvekeskuses sees olemas. Azor valvekeskusel puudub juurdepääsu võimalus internetist. Azor'i seadistamiseks on vaja arvutit, sest seadistamine on ainult läbi arvuti tarkvara. Azor keskus ühendatakse otse arvutiga kasutades USB kaablit (komplektis olemas). Azor toimib kui flash ketas.

 

GDLink


Tarkvara ja interneti lehekülg http://www.david.jablotron.cz kasutatakse DAViD GSM mooduli seadistamiseks. DAViD'il on 4 sisendreleed ja kaks väljundreleed. Seade sobib kui on vaja mobiiltelefoniga juhtida erinevaid seadmeid (näiteks: tõkkepuu juhtimine kuni 50nele kasutajale). Samuti saadab sõnumi kui sisend releesse antakse pinge peale, või kaotatakse (näiteks antakse teada suitsuanduri, üleujutuse anduri või mingi seadme rakendumisest kui ka töö lõppemisest). Arvuti tarkvara kasutamiseks on vajalik ka ühenduskaabel.

Küsimuste ja soovitustega võib pöörduda info@oomipood.ee või karl@oomipood.ee Samuti saate tutvuda seadmetega www.oomipood.ee

PDF versiooni saate alla laadida siit: Jablotroni_neti_tarkvarad.pdf

 

Dormikor OÜ, Peterburi tee 90f, 11415, Tallinn, Eesti
Oomipood © 2019