Oomipood
Otsing
Viimased postitused
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Loe edasi
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid?...
Loe edasi
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Mis on muunduri ülesanne?Käsitleme siinkohal muundureid, mis on mõeldud aut...
Loe edasi
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia...
Loe edasi
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimal...
Loe edasi

littleBits - elektroonika LEGOlittleBits on nagu elektroonika LEGO kus klotside asemel ühenduvad moodulid magnetitega, ning nagu LEGOdki, pakub see tundide viisi meelelahutust ja loomingulisi võimalusi. littleBits moodulitega "saab teha midagi, mis teeb midagi" nagu ütleb nende slogan.

Projektide hulka kuuluvad sensorid, mõõtjad, robootika, tõenäosus generaatorid, kommunikatsioonid, mängud, kantavad seadmed jpm. Toode sobib hästi lastele, õppeasutustele, inseneridele, harrastajatele ja kõigile keda huvitab elektroonika. Ei ole tarvidust joota, ühendada juhtmeid või programmeerida.

littleBits'il on umbkaudu 50 moodulit või "Bit-i", mis on jagatud nelja kategooriasse: toide, sisend, väljund, kaabel. Et kasutamine veelgi mugavam oleks, on kategooriad eraldatud värvikoodidega: toite moodulid on sinised, sisendid roosad, väljundid rohelised, kaablid oranžid. Sisend- ja väljundmooduld on seotud kindlate funktsioonidega: valgus, heli, sensorid, lülitid, nupud, mootorid jne. Kõik moodulid on kenasti ära märgistatud, nii et sa saad kohe aru mida antud moodul teeb ja kuhu kategooriasse see liigitub. Sisseehitatud magnetitega saab moodulid lihtsalt kokku panna.Dormikor OÜ, Peterburi tee 90f, 11415, Tallinn, Eesti
Oomipood © 2019