Oomipood
Otsing
Viimased postitused
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
Aeg-ajalt saadetakse meile tagasi 3Doodler Start 3D pliiatseid, mis ei välj...
Loe edasi
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Loe edasi
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid?...
Loe edasi
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Mis on muunduri ülesanne?Käsitleme siinkohal muundureid, mis on mõeldud aut...
Loe edasi
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia...
Loe edasi
Oomipoe 2012.a jõululoterii viies loosimine koos üllatusauhinade
Viies loosimine toimus 19. detsembril. Võitja teada saamiseks vaata videot. Seekordne loosimine on eriline, sest lisaks peaauhinnale lähvad jagamisele 4 üllatusauhinda!
Loe edasi
Oomipoe 2012.a jõululoterii neljas loosimine
Neljas loosimine toimus 12. detsembril. Võitja teada saamiseks vaata videot. Veel on järjekorras 1 loosimine ning võimalus on kõigil võita autoteleviisor. Loosimises osalemiseks osta Oomipoest ükskõik milline jõulukampaania toode ning täida loosikupong poes või registreeri loosinumber Oomipoe veebilehel. Ostes üle 25€ saad lisaks veel ühe loosikupongi või lisahääle internetis.
Loe edasi
Oomipoe 2012.a jõululoterii kolmas loosimine
Kolmas loosimine toimus 5. detsembril. Võitja teada saamiseks vaata videot. Veel on järjekorras 2 loosimist ning võimalus on kõigil võita 500W tornkõlarid või 7" autoteler. Loosimises osalemiseks osta Oomipoest ükskõik milline jõulukampaania toode ning täida loosikupong poes või registreeri loosinumber Oomipoe veebilehel. Ostes üle 25€ saad lisaks veel ühe loosikupongi või lisahääle internetis.
Loe edasi
Oomipoe 2012.a jõululoterii teine loosimine
Teine loosimine toimus eile, 28. novembril. Võitja teadasaamiseks vaata videot. Veel on järjekorras 3 loosimist ning võimalus on kõigil võita omale Full HD autokaamera, tornkõlarid või 7" autoteler. Loosimises osalemiseks osta Oomipoest ükskõik milline jõulukampaania toode ning täida loosikupong poes või registreeri loosinumber Oomipoe veebilehel. Ostes üle 25€ saad lisaks veel ühe loosikupongi või lisahääle internetis.
Loe edasi
Oomipoe 2012.a jõululoterii esimene loosimine
Kas oomipoe jõululoterii esimese loosimise võitsid sina? Vaata videot! Loosimises osalemiseks osta Oomipoest ükskõik milline jõulukampaania toode ning täida loosikupong poes või registreeri loosinumber Oomipoe veebilehel. Ostes üle 25€ saad lisaks veel ühe loosikupongi või lisahääle internetis.
Loe edasi
Hõõgpirnide aeg on möödas
Säästlikuma energiatarbimise trendi järgib kogu Euroopa ning alates 2009 aastast on järk- järgult likvideeritud turult majapidamises kasutatavad hõõgpirnid. Sama saatus tabab ka halogeenpirne, kui need 2016 aastaks ei suudeta viia C energiaklassilt B või A klassile, seega on varem või hiljem traditsiooniliste valguslahenduste aeg läbi ja tuleb teha valik, millise alternatiivse tehnoloogia kasuks otsustada. Millised on erinevate tehnoloogiate head ja halvad küljed täna?
Loe edasi
Tundmatu lendav objekt turvakaameras!
Tundub, et paranormal Activity 4 peadne esilinastumine on muutnud ka kohalikud vaimud erksaks. Vaadake 9. septembri öist turvakaamera salvestust Peterburi Tee Oomipoes.
Loe edasi
MTÜ Eesti Naabrivalve projekt: Häirenupp
Häirenupp on lahendus üksi elavate või suure osa päevast üksi kodus veetvate inimeste jaoks, kes võivad õnnetuse korral jääda hätta abi kutsumisega. Teenusega tagatakse õnnetuste kiire avastamine ning kiire ja operatiivne reageerimine naabruskonna vabatahtlike kaasabil. Häirenupu teenuse abil soovib Eesti Naabrivalve suurendada inimeste turvatunnet ning pakkuda neile meelerahu läbi teadmise, et õnnetuse korral on alati keegi appi tulemas. Programmiga saad liituda nii teenuse saajaks kui ka vabatahtlikuks.
Loe edasi
Nutikas valvekaamera EYE-02 3G
Inimestele on omane uudishimu kohtade suhtes kus varem pole käinud. Vaatame kõigepealt pilte/videosid ja siis läheme kohale ja uudistame oma silmaga. Sama uudishimu on meil ka nende kohtade vastu kus me igapäev viibime. Kodu, kontor, maamaja – me soovime kindlad olla, et kui meid seal ei ole, poleks meil kutsumata külalisi. See huvi on vägagi suur just puhkuste ajal kui ise käiakse teisi huvitavaid kohtasid avastamas. Koju jõudes tahetakse eest leida samasugune kodu nagu enda poolt jäetud oli. EYE-02 3G sobib väga hästi valvamaks kodu, sest tegemist ei ole ainult videopildi edastamisega vaid terve nutika valvekeskusega.
Loe edasi
Valveseadmete infopäev Rakvere Põhjakeskuses
Jätkame personaalsete tootetutvustustega ja seekord külastame Rakvere Oomipoodi. Kõiki valveseadmeid saate ise oma käega kohapeal proovida ja katsetada ning meie abiga saate enda jaoks kokku panna parima valvesüsteemi.
Loe edasi
Anna oma valvekeskusele uus elu
Oma uudiskirjades oleme kirjutanud pikalt video- ja elektroonilisest valvest ning IP- ja GSM kaameratest. Neist võisite lugeda, et tänapäevased valvesüsteemid pakuvad kasutajale palju enamat kui lihtsalt koduvalvet. Mis siis teha, kui uue valvekeskuse soetamine on liialt kulukas ja soovitakse seda veidi kaasajastada, näiteks lisada elementaarne GSM teavitaja või laiendada keskuse võimalusi koduautomaatika vallas?
Loe edasi
Mutid aiast välja!
Mutid aiast välja Juba varakevadel hakkavad mutid talveunest ärkama ning uusi õhutusavasid kaevama, mis meile jäävad silma muru seest üleskerkivate mullahunnikutena. Kuidas saada lahti muttidest viisil, mis ei ole inimestele, koduloomadele ja mutile endale ohtlik?
Loe edasi
Valvekeskuste müüdid ja tegelikkus
Valveseadmete võimalused on viimastel aastatel oluliselt arenenud ja nad ei ole enam ammu pelgalt valve funktsioonidega. Tihti kardetakse uuemate valveseadmete juures juhtmevabu lahendusi, kuigi selleks ei ole põhjust. Tänapäevaste kvaliteettootjate, nt Jablotron, juhtmevabad valvelahendused on vähemalt sama turvalised kui juhtmega ning mõnel juhul võivad nad neid ületadagi. Oasis valvekeskusega ühilduvate suitsu, gaasi, üleujutuse ja tavapäraste valveanduritele lisaks mõned näited turvasüsteemi erilistest võimalustest
Loe edasi
Jablotroni neti tarkvarad
Jablotroni seadmete interneti ja arvutiga ühendamise võimalused
Loe edasi
Artiklid 1 - 14, kokku 45, lehekülgi 4

Dormikor OÜ, Peterburi tee 90f, 11415, Tallinn, Eesti
Oomipood © 2020