Oomipood

KOGUSELISED SOODUSTUSED

MIDA ROHKEM, SEDA SOODSAM!

PÜSIKLIENDI SOODUSTUSED

TAVAHINNAST VÄHEMALT -5%

PAKK DPD AUTOMAATI TASUTA

ÜLE 50€ TELLIMUSTE PUHUL

Otsing
Viimased postitused
Kogemuslugu: milline vahend kaitseb jalatseid, et need kestaksid?
Nii sügisel kui kevadel olen oma jalatsitega üsna hädas – lörts ja teedele ...
Loe edasi
Ülevaade - nutikas RGB W/WW LED lamp Sonoff B05
Kui tihti on RGB LED lampide probleemiks alla arvestuse soe/külm valge toon...
Loe edasi
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
Aeg-ajalt saadetakse meile tagasi 3Doodler Start 3D pliiatseid, mis ei välj...
Loe edasi
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Loe edasi
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid?...
Loe edasi
Kuidas vaadata oma koduvõrku ühendatud IP kaamerat kodus ja ka v
Tavalise koduvõrgu ülesehitus on selline, et sissetulev välisühendus läheb ruuterisse, mille külge omakorda ühendatakse arvutid ja teised seadmed (IP kaamera, videosalvesti, jt.). Ühendus ruuteriga võib olla kaabliga või ilma (WIFI). Teenuseosutaja poolt antakse 1 väline IP aadress ja selle saab omale ruuter, mis omakorda moodustab sisevõrgu ja jagab aadressid tema külge ühendatud seadmetele. Sisevõrgu aadressid on tavaliselt vahemikus 192.168.1.2 kuni 192.168.1.253. Aadressi lõpuga 1 või 254 võtab ruuter endale ja see moodustab lüüsi (Gateway) seadmetele suhtlemiseks välismaailmaga.
Loe edasi
Lambipirnide tüübid
Tänapäeval toodetakse palju erinevaid lampbipirne. Tehakse nii hõõg- ja LED lampe,kui ka halogeen, luminofoor ja palju muid, spetsiifilisemaid lampe. Selleks et valida endale sobiv pirn, peab natuke nendest teadma. Neli kõige olulisemat omadust pirnil on tüüp, võimsus, tööpinge ja sokkel. Esimesed kolm on tavaliselt kauba nimetuses välja toodud ja on üsna lihtne aru saada mis lambiga on tegu.
Loe edasi
Mutipeletaja elektroonikakonstruktor
Mutid ja vesirotid on aiapidaja suured vaenlased ja pidev peavalu allikas. Ikka ja jälle avastad, et loomakesed on kartulisaagi enne sind ära koristanud, jättes alles vaid viletsad mugulad. Või et seni sile murupind vajub astudes kahtlaselt sügavale. Ega nuhtluse vastu universaalset imerohtu olegi, kuid midagi saab siiski ära teha. Üks võimalus on osta poest või ehitada ise seade, mis tekitaks loomi häirivaid helisid. Isemeisterdajatele ongi käesolev konstruktor, mille skeemi leiad kui loed edasi.
Loe edasi
Kui sul on EYE-02 kodu- ja videovalvekaamera või plaanid seda so
Me usume, et kodu ja pere on kõige olulisem asi inimese elus. Kodu on kindlus, mida tuleb kaitsta. Kui sa arvad sama, oled kindlasti mõelnud koduvalve paigaldamisele. Ehk on see sul juba olemas? Kas see täidab kõik su vajadused? EYE kodu- ja videovalvesüsteem pakub kõiki juhtmevaba valvesüsteemi võimalusi valvekaamera kompaktses kujus. See on täielikult kohandatav suures eramajas või väikeses korteris kasutamiseks. Valvekeskus pakub 360 kraadist kaitset tänu liidetavatele juhtmevabadele valveanduritele ning sisse ehitatud kaamera toob sinuni reaalajas videopildi kus iganes sa ka ei viibiks. Kui sul on EYE-02 kodu- ja videovalvekaamera või plaanid seda soetada, siis loe lähemalt viimaseid uudiseid kaamera tootjalt Jablocom
Loe edasi
Kuidas panna üles isiklik
Me elame maailma ühes looduskauneimas kohas. Siin on palju metsikuid paiku, loomi ja linde. Eestis on ilus loodus, mida hinnatakse üle terve Euroopa. Seepärast on siin ja ka mujal maailmas ülipopulaarsed just Eesti looduskaamerad. Sellise kaamera ülespanekuga saab hakkama igaüks. Vajate vaid kaamerat, liikumisandurit, salvestusseadet, internetiühendust ja ... aga kui metsas pole elektrit? Veel vähem internetti?
Loe edasi
Üle 50€ ostukorvi korral transport ilma lisatasuta
Kuni 17. veebruarini teeb Oomipood oma sõpradele kingituse! Osta meie internetipoest vähemalt 50€ eest ning vali ranspordiviisiks DPD kuller või SmartPOST. Meie poolt on transport sulle ilma igasuguse lisatasuta.
Loe edasi
Artiklid 1 - 6, kokku 6, lehekülgi 1