Oomipood

LOYAL CUSTOMER DISCOUNTS

at least -5% off

QUANTITY DISCOUNT

more is better

ORDER TO DPD PARCEL LOCKER

free on orders over 50€

Otsing
Viimased postitused
Kogemuslugu: milline vahend kaitseb jalatseid, et need kestaksid?
Nii sügisel kui kevadel olen oma jalatsitega üsna hädas – lörts ja teed...
Loe edasi
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Loe edasi
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia...
Loe edasi
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimal...
Loe edasi
Uudiskiri: Uus funktsioon e-poes - ⚡ VälkPauk ost
⚡ VälkPauk ost - Just sellist vahvat nime kannab meie e-poes olev uus funkt...
Loe edasi

Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREEFirma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimaluse kujundada oma kodune valgus­lahendus just vastavalt Teie vajadusele. Pole vahet, kas planeerite uut või kohendate vana, Teil on ikka võimalus oma soovid lihtsamalt täide viia. Valikus on mitmeid erinevaid mooduleid juhtimaks erinevat tüüpi valgustust, rullkardinaid ja muid seadmeid. Saadaval on mooduleid lihtsamateks ühe punkti lülituseks kui ka mitme kanaliga RGB LED lampide dimmer­damiseks. Viimased võimaldavad Teil luua oma ruumidesse meeleoluvalgust ja vastavalt tujule ka selle värve muuta.EXTA FREE süsteemi lülitid on väga õhukesed ja toimivad patarei toitel ning neid on väga lihtne paigaldada erinevatele pindadel, ka klaasile. Vastuvõtumoodulid on samuti disainitud väikese gabariidilisteks ning need mahuvad harutoosidesse või ka tavalüliti taha. Samuti võib neid paigaldada ka otse valgustisse või muu seadme juurde.

Mõned näited kasutusvõimalustest:

a.) Teil on vaja lahendada valgustuse lülitamine ruumis, millel on mitu sissepääsu. Asja lahendab üks vastuvõtumoodul ja vajalik arv lüliteid. Vastuvõtumooduli ühendate lambi elektriahelasse ja lülitid saate paigaldada just nendesse kohtadesse, kuhu tarvis. Samasugust lahendust saab kasutada ka trepi puhul.

b.) Te tahaksite paigaldada uusi seinalampe või juhtida olemasolevaid nii, et nad süttiksid/kustuksid ühest lülitist ja ei peaks tervele ruumile ringi peale tegema. Sellisel juhul on võimalik kasutada ühte lülitit, millega saab siis siduda erineva arvu vastuvõtjaid.

Kuna lülitid on patarei toitel ja moodulid töötavad juhmevabalt ning on gabariidilt väiksed, saate selle lihtsalt sobitada olemasoleva elektrisüsteemiga ega pea ette võtma suurejoonelist ümberehitust. Samuti on Teil tulevikus vajaduste muutusel lihtne teha süsteemi täiendusi.


Saadaval on erinevad moodulid, mis võimaldavad:
- juhtida valguse heledust ehk dimmerid
- moodulid rullkardinate juhtimiseks
- moodulid, mis töötavad koos traditsiooniliste lülititega
- erinevate nuppude arvuga kaugjuhtimispuldid
- LED moodulite juhtimiseks dimmerid
- värviliste RGB LED moodulite juhtimismoodulid ja puldid
- erinevad andurid (PIR liikumisandur, valgustugevuse ja temperatuuri andur, ukse andur)

Kasutades EXTA FREE süsteemi keskseadet EFC-02 on võimalik juhtida kogu süsteemi ka mobiiltelefoni äppi abil. Saab luua ka erinevaid stseene, kus näiteks ühe vajutusega saab kodust lahkudes kustutada kõik tuled ja välja lülitada erinevad seadmed või aktiveerida eelnevalt programmeeritud lahendus (näiteks "filmiõhtu").


EFC-02 kontroller töös


Tutvu Zameli EXTA FREE seeria toodetega
siin