Rekvisiidid


OÜ Dormikor

Peterburi tee 90f
11415 Tallinn
Eesti

Äriregistri kood: 10284814
Käibemaksukohuslase number: EE100234336

Arvelduskonto Swedbank
IBAN: EE182200221006115383
BIC/SWIFT: HABAEE2X



Taavi Kukk

Tegevjuht
taavi.kukk@oomipood.ee
(+372) 641 0850




Maire Nigul

Pearaamatupidaja
maire.nigul@oomipood.ee 
(+372) 641 0850




Leho Kramma

Ostujuht
leho.kramma@oomipood.ee
(+372) 641 0850




Aleksandr Alba

Robootika ja 3D printimise tootejuht
aleksandr.alba@oomipood.ee
(+372) 641 0101 



Üllar Kiil
Mõõteseadmete tootejuht
yllar.kiil@oomipood.ee
(+372) 641 0850




Mati Salm
Valveseadmete tootejuht 
mati.salm@oomipood.ee
(+372) 555 11 789




Eiko Pohlak
Järve keskuse Oomipoe juhataja
eiko.pohlak@oomipood.ee
(+372) 608 8260




Allan Volmer
Peterburi tee
Oomipoe juhataja
allan.volmer@oomipood.ee
(+372) 641 0134



Germo Vahemäe
Lõunakeskuse ja Tasku 
keskuse Oomipoe juhataja
germo.vahemae@oomipood.ee
(+372) 731 5699



Kalev Kvell
Kaubamajaka Oomipoe juhataja
kalev.kvell@oomipood.ee
(+372) 443 3644



Jaanus Lassur
Põhjakeskuse Oomipoe
juhataja
jaanus.lassur@oomipood.ee
(+372) 326 0630



Oomipood © 2017