Rekvisiidid


OÜ Dormikor

Peterburi tee 90f
11415 Tallinn
Eesti

Äriregistri kood: 10284814
Käibemaksukohuslase number: EE100234336

Arvelduskonto Swedbank
IBAN: EE182200221006115383
BIC/SWIFT: HABAEE2X



Rein Nigul

Tegevjuht
rein.nigul@oomipood.ee  
 (+372) 641 0850




Maire Nigul

Pearaamatupidaja
maire.nigul@oomipood.ee 
(+372) 641 0850




Leho Kramma

Ostujuht
leho.kramma@oomipood.ee
(+372) 641 0850




Taavi Kukk

Internetipoe juhataja
taavi.kukk@oomipood.ee
(+372) 641 0850




Aleksandr Alba

Robootika ja 3D printimise projektijuht
aleksandr.alba@oomipood.ee
(+372) 641 0101 




Eiko Pohlak
Järve keskuse Oomipoe juhataja
eiko.pohlak@oomipood.ee
(+372) 608 8260





Üllar Kiil
Peterburi tee Oomipoe juhataja
yllar.kiil@oomipood.ee
(+372) 641 0134



Germo Vahemäe
Lõunakeskuse ja Tasku 
keskuse Oomipoe juhataja
germo.vahemae@oomipood.ee
(+372) 731 5699



Kalev Kvell
Kaubamajaka Oomipoe juhataja
kalev.kvell@oomipood.ee
(+372) 443 3644



Jaanus Lassur
Põhjakeskuse Oomipoe
juhataja
jaanus.lassur@oomipood.ee
(+372) 326 0630



Mati Salm
Valveseadmete projektijuht 
mati.salm@oomipood.ee
(+372) 555 11 789 







Oomipood © 2017