Oomipood

БЕСПЛАТНЫЙ ТРАНСПОРТ

ПРИ ЗАКАЗЕ СВЫШЕ 50€

КОЛИЧЕСТВЕННЫЕ СКИДКИ

ЧЕМ БОЛЬШЕ, ТЕМ ДЕШЕВЛЕ!

СКИДКИ КЛИЕНТАМ

С ОБЫЧНОЙ ЦЕНЫ -5%

Поиск
Последние статьи
Kogemuslugu: milline vahend kaitseb jalatseid, et need kestaksid?
Nii sügisel kui kevadel olen oma jalatsitega üsna hädas – lörts ja teed...
Читать дальше
Oomipoe jõulukataloog 2019
Sirvi meie trükivärsket jõulukataloogi, millest leiab 270+ kingiideed. Pakk...
Читать дальше
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia...
Читать дальше
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimal...
Читать дальше
Uudiskiri: Uus funktsioon e-poes - ⚡ VälkPauk ost
⚡ VälkPauk ost - Just sellist vahvat nime kannab meie e-poes olev uus funkt...
Читать дальше

Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD


Startup STEMI, mis tegeleb haridustoodete tootmise, levitamise ja müügiga, andis välja uue,täiustatud heksapood roboti, mille leiab Oomipoest!


Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia entusiaste, kes on võitnud oma hariduslike toodetega mitte ainult Horvaatia, vaid terve maailma tähelepanu. STEMI haridustooteid saab iga inimene, enamjaolt kooliealised lapsed, iseseisvalt kokku panna ja progammeerida. See aasta andsid nad välja uue ja täiustatud kuuejalgse roboti STEMI Hexapod, mille sloganiks on “Have fun with the future!” (“Lõbutse tulevikuga” -toim). Toote eelmine seeria müüdi läbi vaid mõne kuuga. Nüüd tuli turule uus, täiustatud versioon.

STEMI Hexapod robot on tehnoloogiline seiklus, mille kaudu loob kasutaja ehtsa kuue jalaga kõndiva roboti. Pakendist leiab kõik vajalikud osad, tööriistad ja lisad. Lisaks saab kasutaja ligipääsu STEMI online-laborile, mis sisaldab üle 200 hoolikalt kavandatud videoõpetuse. STEMI inseneride ja õpetajate poolt loodud juhendi abil õpitakse samm-sammult ja põhjalikult roboti kokkupanekut, elektroonikat, programmeerimist, 3D-modelleerimist ja omaenda mobiilirakenduse loomist. Kõik see muudab selle seikluse interaktiivseks, lõbusaks ja väljakutsuvaks, õpetades lastele tulevikutehnoloogiaid.

Uus seeria, mis on Oomipoes müügil alates 2018. aasta sügisest, on võrreldes varasema versiooniga märkimisväärselt paranenud - uus moodne välimus, rikkam ja lõbusam sisu ning lihtsam, kuid samas väljakutsuvam kokkupanek. Puuteandurite abil saab robotit nüüd programmeerida nii, et viimane saab reageerida kasutaja puudutustele ja väljendada oma tuju kuue mitmevärvilise tule abil.


Oma uue STEMI Hexapod roboti leiad siit