Oomipood

БЕСПЛАТНЫЙ ТРАНСПОРТ

ПРИ ЗАКАЗЕ СВЫШЕ 50€

КОЛИЧЕСТВЕННЫЕ СКИДКИ

ЧЕМ БОЛЬШЕ, ТЕМ ДЕШЕВЛЕ!

СКИДКИ КЛИЕНТАМ

С ОБЫЧНОЙ ЦЕНЫ -5%

aswo
  

Изображение товара на сайте может отличаться от фактического изображения товара.

Optiline kaabel singlemode SC/APC-SC/APC simplex 15m kollane

  • Код товара: MCTV-437
  • Maclean
Pealadu, Tallinn, Peterburi tee 90F
0
Peterburi tee Oomipood, Tallinn, Peterburi tee 90F
0
Järve keskuse Oomipood, Tallinn, Pärnu mnt. 238
6
Lõunakeskuse Oomipood, Tartu, Ringtee 75
0
Põhjakeskuse Oomipood, Rakvere, Haljala tee 4
0
Kaubamajaka Oomipood, Pärnu, Papiniidu 8
0
Pargi keskuse Oomipood, Jõhvi, Puru tee 1
2

Kvaliteetne fiiberoptiline kaabel SC/APC pistikutega mõlemas otsas. Kiudoptiline kaabel võimaldab teil ületada pikki vahemaid ja toetada suuri ribalaiusi.

Sobib siseruumides paigaldamiseks:

Fiiber G.657.A2 võimaldab meil kaablit väga paindlikult paigutada. Suur paindlikkus ja tõmbetugevus muudavad kaabli nurkades ja servades kergesti painutatavaks. Kerge ja väikese suurusega disain hõlbustab paigaldamist näiteks kaablikanalitesse.


- Kaabli pikkus: 15 meetrit

- Ühenduse tüüp: isane isane

- Ühendus A: SC/APC

- Ühendus B: SC/APC

- Tüüp G.657.A2

- Ühemoodiline: kiudsüdamik 9 / 125 µm

- Paigaldamiseks siseruumidesse

- Värv: kollane/roheline


- Kvaliteetne universaalne kollase ümbrisega fiiberoptiline patchkaabel/võrgukaabel

- Suure ribalaiusega võrguühenduste jaoks

- Ühemoodiline kaabel: kiudsüdamikuga 9 / 125 µm

- SC/APC isasest SC/APC isasest

- Tüüp G.657.A2 sobib paigaldamiseks siseruumidesse

- Kõrge paindekindlus

- kaabel saab hõlpsasti kohanduda nurkade ja painutustega

- Ideaalne kiireks andmeedastuseks valguse kiirusel

- Kasutamiseks telekommunikatsioonivõrkudes jne.

Длина15m
Свойстваvalguskaabel
Цветжелтый

Из той же категории