Oomipood

Kättetoimetamine

Oomipoe e-poest (www.oomipood.ee) saate kaupu tellida läbi meie kodulehekülje või e-maili aadressil info@oomipood.ee. Ostetud kaubale võite ise järgi tulla lähimasse Oomipoodi, tellida lähimasse DPD Pakipoodi, SmartPOST pakiautomaati või kasutada DPD kullerteenust.
Oomipood

TASUTA

Klient tuleb kaubale soovitud Oomipoe kauplusesse järgi. Kauba ja teenuste eest tasutakse kauba kättesaamisel sularahas või maksekaardiga, või ettemaksuna pangaülekandega.


 Tutvu kaupluste asukohtadegaSmartPOST

2.95€ (TASUTA al. 50€)

Kaup saadetakse SmartPOST'iga Kliendi poolt valitud pakiterminali. Kauba ja teenuste eest tasutakse 100% ette pangaülekandega. SmartPOST'iga on võimalik saata tellimusi mille kogukaal ei ületa 2kg ning tellimus võib sisaldada kõiki laokaupu või kataloogitooteid, mis kvalifitseeruvad mõõtmete ja kaalu poolest.

Pärast tellimuse komplekteerimist Oomipoe pealaos, jõuab kaup soovitud pakiautomaati hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kliendile saadetakse SMS paki jõudmisel automaati.

Lisavõimalused:

• SmartPOST Soome 12€

 Tutvu pakiautomaatide asukohtadegaDPD Pickup

2.45€ (TASUTA al. 50€)

Kaup saadetakse kliendi poolt valitud DPD Pickup punkti. Kauba ja teenuste eest tasutakse 100% ette pangaülekandega.

Pärast tellimuse komplekteerimist Oomipoe pealaos, jõuab kaup soovitud Pickup punkti hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kliendile saadetakse SMS paki saabumisel Pickup punkti ning pakile tuleb järgi minna 7 päeva jooksul.

Kaup väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel.

 Tutvu pakipoodide asukohtadegaDPD kullerteenus

4.90€ (TASUTA al. 125€)

Kaup saadetakse DPD kulleriga Kliendi poolt valitud aadressile. Kauba ja teenuste eest tasutakse 100% ette pangaülekandega.

Pärast tellimuse komplekteerimist Oomipoe pealaos, toimetatakse kaup kliendini hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kuller võtab Teiega ühendust, et kokku leppida kohaletoimetamise aeg.

Lisavõimalused:

• DPD kullerteenus lunatasuga 7.35€
Kaup saadetakse DPD lunapakiga Kliendi poolt valitud aadressile. Kauba ja teenuste eest tasutakse 50% ette pangaülekandega, 50% paki kättesaamisel kullerile.

• DPD Euroopa (hind sõltub sihtriigist)


Dormikor OÜ, Peterburi tee 90f, 11415, Tallinn, Eesti
Oomipood © 2019