Tootekood:ENVR208
See võimas 8-kanaliline NVR firmalt EtiamPro, mis on disainitud Dual-OS-iga maksimaalse töökindluse tagamiseks, mahutab kaheksa IP-kaamerat kaheksa PoE liidesega. H.265+ tihendus võimaldab tõhusat kulude kokkuhoidu tänu vähendatud salvestusruumi kasutamisele. Rakendusega Guarding Vision saate tõhusalt hallata oma kaamerasüsteemi, sealhulgas selliseid funktsioone nagu kahesuunaline heli ja põhjalikud alarmi funktsioonid. See süsteem on spetsiaalselt välja töötatud nõudlike keskkondade jaoks, kus usaldusväärne ja ulatuslik jälgimine on ülioluline.
+ Kahekordne operatsioonisüsteem: Sellel mudelil on kaks operatsioonisüsteemi, et tagada teie turvasüsteemi pidev aktiivsus. Kui ühel süsteemil tekib probleem, võtab teine kohe üle. See tagab pideva valve, mis on eriti oluline olukordades, kus pidev turvalisus on hädavajalik.
+ Võimas jõudlus: See NVR on mõeldud nõudlikele keskkondadele ning pakub võimsat jõudlust ja toetab keerulisi konfiguratsioone ja suuremaid kaameravõrke.
+ Kahesuunaline heli: Kahesuunalise heli funktsiooniga saate nii kuulata kui ka suhelda oma kaamerasüsteemi kaudu, mis on ideaalne olukordades, kus on vaja suhtlust või hoiatusi.
+ Põhjalikud alarmi funktsioonid: Kasutage ära täiustatud alarmi funktsioone, mis pakuvad ulatuslikke turvavõimalusi, sealhulgas VCA tuvastamine ja kohesed teavitused intsidentide korral.
+ Tugevad salvestusvõimalused: Tänu mitme salvestusvõimaluse toele, sealhulgas võimalusele salvestada videoid nii kohalikult kui ka kaugetes asukohtades, tagab see NVR andmehalduse paindlikkuse.
+ Võimas jõudlus: See NVR on mõeldud nõudlikele keskkondadele ning pakub võimsat jõudlust ja toetab keerulisi konfiguratsioone ja suuremaid kaameravõrke.
+ Kahesuunaline heli: Kahesuunalise heli funktsiooniga saate nii kuulata kui ka suhelda oma kaamerasüsteemi kaudu, mis on ideaalne olukordades, kus on vaja suhtlust või hoiatusi.
+ Põhjalikud alarmi funktsioonid: Kasutage ära täiustatud alarmi funktsioone, mis pakuvad ulatuslikke turvavõimalusi, sealhulgas VCA tuvastamine ja kohesed teavitused intsidentide korral.
+ Tugevad salvestusvõimalused: Tänu mitme salvestusvõimaluse toele, sealhulgas võimalusele salvestada videoid nii kohalikult kui ka kaugetes asukohtades, tagab see NVR andmehalduse paindlikkuse.
Põhivärvid: Must
Sügavuse ühik: 31,5 cm
Kõrguse ühik: 5,2 cm
Laiuse ühik: 38,5 cm
Kaalu ühik: 3 kg
Materjal: ABS
Kanalite arv: 8
Spetsifikatsioonid extra extra: HD sisend: H. 265+ / H. 265 / H. 264+ / H. 264 videoformaadid ühendatavad kolmandate osapoolte võrgukaameratega toetab kuni 8 IP-kaamerat salvestamist kuni 8 MP resolutsiooniga toetab ühendatud kaamera reaalajas vaadet, salvestamist ja taasesitust kuni 8 MP resolutsiooniga HD väljund: HDMI & VGA samaaegne väljund HDMI & VGA sõltumatud väljundid HDMI videoväljund kuni 4K (3840 x 2160) resolutsiooniga HD salvestus: 1 SATA liides ühendatav salvestamiseks ja varundamiseks H. 265+ tihendus vähendab tõhusalt salvestusruumi ja kulusid kuni 75% HD ülekanne: 1 isekohanduv 10/100/1000 Mbps võrguliides 8 sõltumatut PoE võrguliidest on ette nähtud
Spetsifikatsioonid extra: dekodeerimine: dekodeerimisformaat: H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 reaalajas vaade / taasesituse resolutsioon: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF sünkroonne taasesitus: 8-kanaliline võimekus: 2-ch @ 8 MP (25 fps) / 4-ch @ 4MP (30 fps) / 8-ch @ 2MP (30 fps) kõvaketas: SATA: 2 SATA liidest mahutavus: kuni 8 TB mahutavus iga ketta kohta väline liides: võrguliides (väline liides): 1, RJ45 10/100/1000 Mbps isekohanduv Etherneti port USB liides: Esipaneel: 1 × USB 2.0; Tagapaneel: 1 × USB 3.0 POE liides: võrguliides (POE liides): 8, RJ45 10/100 Mbps isekohanduv
Spetsifikatsioonid: video / audio sisend: IP video sisend: 8-ch; kuni 8 MP resolutsioon kahesuunaline audio: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 k O) võrk: sissetulev ribalaius: 80 Mbps väljaminev ribalaius: 160 Mbps video / audio väljund: salvestusresolutsioon: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF HDMI väljundresolutsioon: 1-ch, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 1920 × 1080p/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz VGA väljundresolutsioon: 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz audio väljund: 1-ch, RCA (lineaarne, 1 KO)
Võrguprotokoll: DDNS, DHCP, DNS, HTTPS, HTTPS ik-Connect, iSCSI, NFS, NTP, SMTP, TCP/IP, UPnP, UPnP™
Salvestuse_tüüp: Analoog
Tööniiskus: 10-90 %
Kõvaketta rakendused: Sata II
Töötemperatuuri vahemik: -10-55 °C
Nutiseadme operatsioonisüsteem: Android®, Guarding vision, iOS®, Windows®
Võrguliides: 1 RJ-45, 10/100 Mbps isekohanduv
Sisend sagedus: 50/60 Hz
Energiatarbimine: 15 W
Maksimaalne energiatarbimine PoE: 120 W
Sügavuse ühik: 31,5 cm
Kõrguse ühik: 5,2 cm
Laiuse ühik: 38,5 cm
Kaalu ühik: 3 kg
Materjal: ABS
Kanalite arv: 8
Spetsifikatsioonid extra extra: HD sisend: H. 265+ / H. 265 / H. 264+ / H. 264 videoformaadid ühendatavad kolmandate osapoolte võrgukaameratega toetab kuni 8 IP-kaamerat salvestamist kuni 8 MP resolutsiooniga toetab ühendatud kaamera reaalajas vaadet, salvestamist ja taasesitust kuni 8 MP resolutsiooniga HD väljund: HDMI & VGA samaaegne väljund HDMI & VGA sõltumatud väljundid HDMI videoväljund kuni 4K (3840 x 2160) resolutsiooniga HD salvestus: 1 SATA liides ühendatav salvestamiseks ja varundamiseks H. 265+ tihendus vähendab tõhusalt salvestusruumi ja kulusid kuni 75% HD ülekanne: 1 isekohanduv 10/100/1000 Mbps võrguliides 8 sõltumatut PoE võrguliidest on ette nähtud
Spetsifikatsioonid extra: dekodeerimine: dekodeerimisformaat: H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 reaalajas vaade / taasesituse resolutsioon: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF sünkroonne taasesitus: 8-kanaliline võimekus: 2-ch @ 8 MP (25 fps) / 4-ch @ 4MP (30 fps) / 8-ch @ 2MP (30 fps) kõvaketas: SATA: 2 SATA liidest mahutavus: kuni 8 TB mahutavus iga ketta kohta väline liides: võrguliides (väline liides): 1, RJ45 10/100/1000 Mbps isekohanduv Etherneti port USB liides: Esipaneel: 1 × USB 2.0; Tagapaneel: 1 × USB 3.0 POE liides: võrguliides (POE liides): 8, RJ45 10/100 Mbps isekohanduv
Spetsifikatsioonid: video / audio sisend: IP video sisend: 8-ch; kuni 8 MP resolutsioon kahesuunaline audio: 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 k O) võrk: sissetulev ribalaius: 80 Mbps väljaminev ribalaius: 160 Mbps video / audio väljund: salvestusresolutsioon: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF HDMI väljundresolutsioon: 1-ch, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 1920 × 1080p/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz VGA väljundresolutsioon: 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz audio väljund: 1-ch, RCA (lineaarne, 1 KO)
Võrguprotokoll: DDNS, DHCP, DNS, HTTPS, HTTPS ik-Connect, iSCSI, NFS, NTP, SMTP, TCP/IP, UPnP, UPnP™
Salvestuse_tüüp: Analoog
Tööniiskus: 10-90 %
Kõvaketta rakendused: Sata II
Töötemperatuuri vahemik: -10-55 °C
Nutiseadme operatsioonisüsteem: Android®, Guarding vision, iOS®, Windows®
Võrguliides: 1 RJ-45, 10/100 Mbps isekohanduv
Sisend sagedus: 50/60 Hz
Energiatarbimine: 15 W
Maksimaalne energiatarbimine PoE: 120 W
