Oomipood

KOGUSELISED SOODUSTUSED

MIDA ROHKEM, SEDA SOODSAM!

PÜSIKLIENDI SOODUSTUSED

TAVAHINNAST VÄHEMALT -5%

PAKK DPD AUTOMAATI TASUTA

ÜLE 50€ TELLIMUSTE PUHUL

Parimad GaN (galliumnitriid) laadijad seadmete kiirlaadimiseks
Siit saate teada, mida GaN-laadijate kohta teada ja miks peaksite kaaluma selle ostmist järgmisel korral, kui seadmele laadijat otsite.


Kas olete aeglasest laadimisest tüdinud? Kas soovite kasutada midagi energiasäästlikumat? Proovige GaN-i laadijat. Need on tehtud väiksemateks ja võimsamateks ilma tõhusust ohverdamata, võimaldades kasutajatel laadida seadmeid kiiremini, kasutades vähem energiat.


Aga mis on GaN-laadija? GaN, lühend sõnadest galliumnitriid, on materjal, mida kasutatakse väiksemate, kiiremate ja tõhusamate laadijate valmistamiseks kui kunagi varem. Varem valmistati laadijaid tavaliselt ränist, mis piiras nende võimet taluda suure võimsusega koormusi. GaN-laadijad muudavad laadimisprotsessi kiiremaks ja mugavamaks.


Kui nüüd väga täpne olla siis ükski laadija ei ole loomulikult valmistatud ei ränist ega galliumnitriidist, vaid antud pooljuhte on kasutatud laadijate võimsusastmetes.


Miks vajate GaN-laadijat?
Kui soovite seadmete laadimisel midagi kiiret, tõhusat ja usaldusväärset. Siin tulevadki GaN-laadijad kasutusele. Siin on mõned GaN-laadijate eelised.


Kiirem laadimine
GaN-laadija üks olulisemaid eeliseid on selle võime seadmeid kiiremini laadida. Selle põhjuseks on asjaolu, et GaN-tehnoloogia võimaldab suuremat võimsustihedust, mis tähendab, et laadija suudab teie seadmele rohkem voolu anda. See võib olla eriti kasulik seadmete puhul, millel on suured akud (nt sülearvutid või tahvelarvutid), mille laadimine traditsioonilise laadijaga võib võtta kaua aega.


Väiksem suurus
GaN-laadijate teine eelis on nende väiksus. Kuna GaN-tehnoloogia on tõhusam kui traditsioonilised ränipõhised laadijad, tekib laadimise käigus vähem soojust. See tähendab, et GaN-laadijaid saab projekteerida palju väiksemateks kui traditsioonilised laadijad, ilma et see peaks jõudlust ohverdama.


Nende väike suurus võib olla eriti kasulik inimestele, kes on alati liikvel ja peavad laadijat kaasas kandma. Väiksem laadija võtab kotis vähem ruumi ja seda on mugavam kaasas kanda.


Suurenenud Tõhusus


GaN laadijad on ka tõhusamad kui traditsioonilised laadijad, mis tähendab, et laadimise käigus kulub vähem energiat. Seda seetõttu, et GaN-tehnoloogia suudab paremini muundada seinakontaktist saadavat energiat teie seadmele vajalikuks energiaks.


Sellel suurenenud efektiivsusel on mõned erinevad eelised. Esiteks tähendab see, et kulutate oma seadmete laadimiseks vähem energiat, mis on keskkonnale kasulik. Teiseks tähendab see, et teie laadija toodab vähem soojust, mis võib pikendada selle eluiga.


Ühildub mitme seadmega
GaN-laadijate teine eelis on see, et kuna GaN-tehnoloogia suudab toime tulla erinevate toitenõuetega, ühilduvad need paljude seadmetega.


Saate kasutada sama GaN-laadijat oma sülearvuti, tahvelarvuti ja nutitelefoni laadimiseks, selle asemel, et osta iga seadme jaoks erinev laadija. See võib olla eriti mugav inimestele, kes reisivad sageli ja soovivad minimeerida laadijate arvu, mida nad peavad kaasas kandma.


Ohutusfunktsioonid
Lõpuks on paljudel GaN-laadijatel sisseehitatud turvafunktsioonid, mis kaitsevad teie seadmeid ülelaadimise, ülekuumenemise ja muude võimalike probleemide eest. See võib pakkuda meelerahu, teades, et teie seadmeid laetakse ohutult ja tõhusalt.


Üldiselt võib GaN-laadija olla suurepärane investeering kõigile, kes soovivad laadida oma seadmeid kiiremini, tõhusamalt ja mugavamalt. Olenemata sellest, kas olete hõivatud professionaal, kes peab liikvel olles ühenduses olema, või lihtsalt keegi, kes soovib oma laadimise seadistust kodus lihtsustada, tasub GaN-laadija kasutamist kindlasti kaaluda.Kuidas oma telefoni kiiremini laadida


Õppige, kuidas telefoni kiiremini laadida - see on täpselt niisama lihtne kui uue laadija ostmine. GaN kiirlaadijaga saate lühendada aega, mis kulub seadme aku 100% laadimiseks. Siin näete, kuidas.

1. Valige teie seadmega ühilduv GaN-laadija

Esimene samm on valida teie seadmega ühilduv GaN-laadija. Enamikul laadijatel on USB-port, seega peate veenduma, et teil on seadme jaoks sobiv kaabel. Näiteks kui teil on iPhone, vajate Lightning, Android-telefoni puhul aga USB-C-kaablit (iPhone 15 vajab juba samuti USB-C kaablit).


2. Ühendage laadija vooluvõrku

Kui olete laadija ja kaabli valmis seadnud, ühendage laadija seinakontakti. Kui teie laadijal on LED-indikaator, peaksite nägema, et see süttib.


3. Ühendage kaabel oma seadmega

Järgmisena ühendage kaabel seadmega. Veenduge, et kaabel oleks korralikult ühendatud ja seade tunneks ära, et see on ühendatud toiteallikaga. Peaksite nägema seadme akuikooni, mis näitab, et see laeb.


4. Jälgige laadimisprotsessi

Seadme laadimise ajal saate laadimisprotsessi jälgida, et näha, kui kiiresti see laeb. Kui teie seade toetab kiirlaadimist, võite näha märguannet, et see laadib tavalisest kiiremini.


5. Oodake, kuni teie seade on täielikult laetud

Kui seade on täielikult laetud, kuvatakse teie seadmele või laadimiskaablile teatis. Olenevalt seadmest võite näha ka laadijal endal märguannet, näiteks valguse kustumist või värvimuutust.


6. Ühendage seade lahti

Kui seade on täielikult laetud, eemaldage see laadijast. Kui teie seadmel on kiirlaadimisfunktsioon, saate seda võib-olla pikema aja jooksul kasutada, enne kui peate seda uuesti laadima.


Nii lihtne see ongi – GaN-laadija kasutamine seadme 100%-liseks toiteks on lihtne protsess. Peamine erinevus GaN-laadija ja traditsioonilise laadija kasutamise vahel on laadimisprotsessi kiirus ja tõhusus. GaN-laadijaga saate oma seadet laadida palju kiiremini ja väiksema energiakuluga


GP-65W-GAN-USB-C-A
Charger: USB; 4.5A; Out: USB A socket,USB C socket x2; 5/9/15/20V
67.40 €
CCGAN2L-B01
USB laadija Baseus GaN2 Lite 65W USB-A USB-C must
33.00 €
CCGAN2L-B02
USB laadija Baseus GaN2 Lite 65W USB-A USB-C valge
34.00 €
CCGP000101
USB laadija Baseus GaN3 Pro 100W USB-A USB-C must
64.00 €
CCGP180101
USB laadija Baseus GaN5 40W 2x USB-C must
29.00 €
CCGP180102
USB laadija Baseus GaN5 40W 2x USB-C valge
29.00 €

Šokolaadiga jõulukalendri asemel sel aastal midagi praktilist
Šokolaadiga jõulukalendri asemel sel aastal midagi praktilist
Loobu šokolaadist ja vali advendikalender, mis annab sulle jõululaupäeval midagi käegakatsutavat! Ehita 24 sammuga töötav FM-raadio. Iga luugi taga peitub uus komponent, mille abil liigud sammukese lähemale töötava raadioni. 24 päeva pärast oled kokku pannud digitaalse häälestusega töötava raadio, mille helitugevust saab reguleerida. Jõulupühade ajal saate rahulikult istuda ja käsitsi valmistatud FM-raadiost oma lemmiklaule kuulata....Loe edasi...
Test- ja mõõteseadmete kataloog 2023/2024
Test- ja mõõteseadmete kataloog 2023/2024
Mida tähendab APO ja LoZ? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid? Milline on kõige parem multimeeter autotehnikule? Kõigele sellele saad vastuse Oomipoe test- ja mõõteseadmete kataloogist, kus on nendele omane terminoloogia lahti seletatud ja toodud välja kõige populaarsemad seadmed harrastajatele, elektroonikutele, elektrikutele, testijatele, remontijatele, inseneridele ja paljude teiste valdkondade esindajatele. Test- ja mõõteseadmete kataloogi saab paberkujul tasuta meie kauplustest.
...Loe edasi...
Milline valida, kas PWM või MPPT laadimiskontoller?
Milline valida, kas PWM või MPPT laadimiskontoller?
PWM (Pulse Width Modulation) ja MPPT (Maximum Power Point Tracking) on kaks erinevat tüüpi päikesepaneelide laadimiskontrollereid, mida kasutatakse päikesepaneelides toodetud elektrienergia muundamiseks aku laadimiseks sobivaks energiaks. Mõlemad tüübid on levinud, kuid neil on erinevad omadused ja tööpõhimõtted. Alljärgnevalt kirjeldame PWM-i ja MPPT-i erinevusi ja nende mõju päikesepaneelide süsteemidele....Loe edasi...
Arendav kink: UGEARS mehaanilised konstruktorid
Arendav kink: UGEARS mehaanilised konstruktorid
UGEARS on Ukraina päritolu ettevõte, mis toodab mehaanilisi konstruktoridest komplekte. Need konstruktorid on arenava kingitusena ideaalsed, sest need mitte ainult ei paku tundide viisi rõõmu, vaid aitavad kaasa ka loogilise mõtlemise ja käelise osavuse arendamisele....Loe edasi...
Professionaalsed Vivax-Metrotech lokaatorid eksklusiivselt Oomipoes
Professionaalsed Vivax-Metrotech lokaatorid eksklusiivselt Oomipoes
Vivax-Metrotech arendab ja toodab tooteid maetud tehnovõrkude asukoha määramiseks, fiiberoptiliste kaablite asukoha määramiseks, mustmetallide tuvastamiseks, katteanalüüsiks ja katoodkaitstud torude ACVG uuringute tegemiseks, kaablite mantli ja maanduse rikete leidmiseks, torude ja kanalite sisemuse kontrollimiseks ning maetud kommunaalteenuste kaardistamiseks. Vivax-Metrotech lokaatorid on Eestis saadaval eksklusiivselt Oomipoes....Loe edasi...
IP20? IP65? IP68? Seletame lahti IP klassifikatsioonid
IP20? IP65? IP68? Seletame lahti IP klassifikatsioonid
Rahvusvaheline standard IEC 60529 määratleb klassifikatsioonisüsteemi mille alusel antakse hinnang korpuste vastupidavusele keskkonnategurite suhtes. Klassifikatsioon määrab kui suurte võõrkehade ning millise koguse vedeliku eest korpus seadet kaitseb. Nimetatud klassifikatsiooni põhjal omistatakse korpusele vastav IP (“Ingress Protection” – varjestatud kaitse) kood. Eelkõige kasutatakse IP klassifikatsiooni elektri- ja elektroonikaseadmete korpuste kaitse määramiseks....Loe edasi...
Kuidas ammutada energiat päikesest - paneme kokku lihtsa süsteemi, mille abil nutitelefoni laadida
Kuidas ammutada energiat päikesest - paneme kokku lihtsa süsteemi, mille abil nutitelefoni laadida
Oleme harjunud mõtlema, et Eestis on aasta läbi kehv suusailm, ent tegelikult saab ka siinkandis täitsa edukalt päikeseenergiat kasutada. Olgu siiski öeldud, et talvel võib päikesepaneeli tootlikkus olla üle 10 korra väiksem, kui suvel.  Kui ei plaani päikese abil tervet maja kütta, vaid tahadki lihtsalt näiteks telefoni laadida, pole vajaliku süsteemi ehitamine ka sugugi keeruline. On ju ometigi olemas päikesega laetavad akupangad ehk ise ühe valmis tegemine ei ole ületamatu ülesanne. Ise tehtud on ikka hästi tehtud, ehk võta ette ning hakka pihta!...Loe edasi...
Mida see antenn nüüd teebki?
Mida see antenn nüüd teebki?
Kes mäletab veel suuri, „tagumikuga“ televiisoreid? Just neid, kus pidi püsti tõusma ja teleri juurde kõndima, et nupust kanalit vahetada või heli reguleerida. Oli kas see või mitte midagi. Nüüd on telerid kasvanud seinasuurusteks ja sügavus kahanenud lausa mõne sentimeetri peale. Muutunud on ka viisid, kuidas telekanalitele ligi pääseda....Loe edasi...
Mida silmas pidada, kui soovid paigaldada LED riba
Mida silmas pidada, kui soovid paigaldada LED riba
Kui sa ei ole veel avastanud LED ribade mitmekülgset maailma, on viimane aeg end kurssi viia. LED ribad pakuvad mitmekülgseid lahendusi ja sobivad kasutamiseks põhimõtteliselt igal pool. Muide, kuigi kõnekeeles on levinud ka LED-idele kui lampidele viitamine, siis tegu on hoopis väikeste plastikusse pakitud pooljuhtide ehk dioodidega. LED ise on lühend ingliskeelsest terminist Light-Emitting Diode....Loe edasi...
Qi? PD? QC? USB? Laadimise ABC
Qi? PD? QC? USB? Laadimise ABC
Telefoni laadimiseks on vaja kaablit ning energiaallikat, olgu energiaallikaks siis võrgupistikusse pistetud USB toalaadija või akupank. Eks, sellest piisab? Põhimõtteliselt ongi see nii lihtne, ent vältimaks aku rikkumist või pikale veninud laadimist, pead pöörama tähelepanu sellele, millega sa laed. ...Loe edasi...
Ülevaade - nutikas RGB W/WW LED lamp Sonoff B05
Ülevaade - nutikas RGB W/WW LED lamp Sonoff B05
Kui tihti on RGB LED lampide probleemiks alla arvestuse soe/külm valge toon, siis hiljuti turule tulnud RGB W ja RGB W/WW lambid lahendavad selle probleemi. Tavaline RGB lamp kasutab valge värvi saamiseks segu punasest, rohelisest ja sinisest LED-ist, seega ei õnnestu lambil saavutada tõelist valget värvi. RGB W LED kasutab 4-in-1 LED-i, mis koosneb punasest, rohelisest, sinisest ja neutraalsest valgest. RGB W/WW LED kasutab 5-in-1 LED-i, millel on lisaks eelmainitule ka soe valge LED (lisaks saab eraldada ka RGB CW/WW lampi - külm/soe valge)...Loe edasi...
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
Aeg-ajalt saadetakse meile tagasi 3Doodler Start 3D pliiatseid, mis ei väljasta täiteplastikut. Suure tõenäosusega on viga ummistunud ekstruuderis. Vaatame lähemalt miks selline viga tekib ja kuidas seda ära hoida....Loe edasi...
Test- ja mõõteseadmete kataloog 2019/2020
Test- ja mõõteseadmete kataloog 2019/2020
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid? Milline on kõige parem multimeeter autotehnikule? Kõigele sellele saad vastuse Oomipoe test- ja mõõteseadmete kataloogist, kus on nendele omane terminoloogia lahti seletatud ja toodud välja kõige populaarsemad seadmed harrastajatele, elektroonikutele, elektrikutele, testijatele, remontijatele, inseneridele ja paljude teiste valdkondade esindajatele....Loe edasi...
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Käsitleme siinkohal muundureid, mis on mõeldud autosse. Muundurid võtavad 12-voldise alalispinge ja muudavad selle 230-voldiseks vahelduvpingeks. Vahelduvpinge vahetab suunda regulaarselt. Seda saab visualiseerida lainena, mis õrnalt tõuseb ja langeb ning vahetab polaarsust koheselt, kui see tabab nulli volti. Turul on saadaval kahte erinevat tüüpi pingemuundureid - modifitseeritud või puhta siinusega (nagu võrgupinge)...Loe edasi...
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia entusiaste, kes on võitnud oma hariduslike toodetega mitte ainult Horvaatia, vaid terve maailma tähelepanu. STEMI haridustooteid saab iga inimene, enamjaolt kooliealised lapsed, iseseisvalt kokku panna ja progammeerida. See aasta andsid nad välja uue ja täiustatud kuuejalgse roboti STEMI Hexapod, mille sloganiks on “Have fun with the future!” (“Lõbutse tulevikuga” -toim)...Loe edasi...
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimaluse kujundada oma kodune valgus­lahendus just vastavalt Teie vajadusele. Pole vahet, kas planeerite uut või kohendate vana, Teil on ikka võimalus oma soovid lihtsamalt täide viia. Valikus on mitmeid erinevaid mooduleid juhtimaks erinevat tüüpi valgustust, rullkardinaid ja muid seadmeid. Saadaval on mooduleid lihtsamateks ühe punkti lülituseks kui ka mitme kanaliga RGB LED lampide dimmer­damiseks. Viimased võimaldavad Teil luua oma ruumidesse meeleoluvalgust ja vastavalt tujule ka selle värve muuta....Loe edasi...
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor! Robotex on Euroopa suurim robotivõistlus, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli koordineerimisel koostöös Tartu Ülikooli ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega....Loe edasi...
Robottolmuimeja iRobot Roomba 616 loosimine
Robottolmuimeja iRobot Roomba 616 loosimine
Hei sõbrad, meie robotkäsi valis välja robottolmuimeja iRobot Roomba 616 võitja. Võidukupong saadi kaasa krona patarei ostuga Rakvere Oomipoest. Võitjaks osutus Kalle Tull, palju õnne ja muretut suve!...Loe edasi...
Droonid ja lennureeglid
Droonid ja lennureeglid
Droon pole mänguasi. Isegi siis, kui see kellelegi pähe ei kuku, piisab kasvõi sõrme tiivikusse pistmisest, et väga valus oleks. Mis tähendab, et enne kui asud lennutama, loe läbi kasutusjuhend, vaata läbi tutvustavad videod ja veendu oma oskustes drooni piloteerida ka siis, kui näiteks GPS või kompass ei toimi. Kui neid oskuseid veel pole, siis ära suure drooniga katsetama parem hakka. See on ohtlik ja kallis lõbu. Kui üldse “lõbu” on sobilik siin kontekstis öelda....Loe edasi...
Näitan 1-24 tulemust 48-st
Arhiiv