Oomipood

KOGUSELISED SOODUSTUSED

MIDA ROHKEM, SEDA SOODSAM!

PÜSIKLIENDI SOODUSTUSED

TAVAHINNAST VÄHEMALT -5%

PAKK DPD AUTOMAATI TASUTA

ÜLE 50€ TELLIMUSTE PUHUL

Professionaalsed Vivax-Metrotech lokaatorid eksklusiivselt Oomipoes


Vivax-Metrotech arendab ja toodab tooteid maetud tehnovõrkude asukoha määramiseks, fiiberoptiliste kaablite asukoha määramiseks, mustmetallide tuvastamiseks, katteanalüüsiks ja katoodkaitstud torude ACVG uuringute tegemiseks, kaablite mantli ja maanduse rikete leidmiseks, torude ja kanalite sisemuse kontrollimiseks ning maetud kommunaalteenuste kaardistamiseks. Vivax-Metrotech lokaatorid on Eestis saadaval eksklusiivselt Oomipoes.Metalliotsija VM-880


Meie pidevalt muutuval maastikul on olulised varad maetud või sillutatud, mistõttu on nende leidmine keeruline ja aeganõudev. Ventiilid ja kaevukaaned lähevad sageli kaotsi pärast maapealseid töid, pinnakatte taastamist või pärast tugevat lumesadu. Ka maetud piirimärke võib olla raske leida.

Enamik neist esemetest on valmistatud magnetilistest või raudmaterjalidest. Neid saab tuvastada VM-880 abil. Kuna see tuvastab ainult mustad metallid, ei anta teateid alumiinium purkide ning pudeli korkide peale.

Lihtne audio- ja visuaalne kasutajaliides on loodud koolitusvajaduste minimeerimiseks, samas kui maksimaalse tundlikkuse ja sügavuse ulatuse tagamiseks on kasutatud uusimaid tehnoloogiaid. Erilist tähelepanu on pööratud sellele, et VM-880 kaal oleks minimaalne, olles vaid 0,7 kg, mis on oma klassis ülekaalukalt kergeim. See on saavutatud ilma tugevusele järeleandmisi tegemata. Sukeldatav süsinikkiust antennitoru on nii kerge kui ka pakub tundlikele anduritele maksimaalset kaitset. 

Põhifunktsioonid, nagu välja polaarsus, 50/60 Hz hoiatus, pidev aku laetuse tase, signaali tugevuse indikaatorid ja ühe puutega tundlikkuse juhtimine, sisaldavad kõiki uusimaid funktsioone, mida pidevalt nõudlik kliendibaas vajab. 

VM-880 on enamjaolt mõeldud vee ning kanalisatsiooni ettevõtetele kaevuluukide otsimiseks lume, mulla ning asfaldi alt.Kaabliotsija vScan M


Süsteem vScan on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida kaablikahjustusi, kui torusid või muid liine tuleb üles kaevata või välja kaevata. Süsteem muudab maa-aluste kaablite ja torude asukoha määramise lihtsaks ja kulutõhusaks protsessiks. vScani funktsioonidest maksimumi saamiseks ei pea te olema elektroonikaekspert. Põhifunktsioonid ja seadistused vastavad tööstusstandarditele, seega on vaja vaid minimaalset koolitust. Üksikasjalik juhend sondide ja kaamerapeade asukoha määramiseks, nt. meie äravoolukaameratest koos 512 Hz asukoha määramise saatjaga, näitab, kui lihtne see on.

vScan suudab tuvastada 512Hz, 640Hz ja 33kHz saatjatega sondid ja kaamerapead ning 32,768kHz ja 131,072kHz aktiivsed sagedused. Samuti leiab see raadiosagedused vahemikus 16,5 kHz kuni 23,9 kHz ja passiivse võimsuse 50 Hz pluss harmoonilised. Valikulise ferromagnetilise metallidetektori funktsiooniga on vScanM võimeline tuvastama metalle ka ilma kindla sageduseta.

Arvutitele mõeldud tasuta tarkvara MyvScan saab kasutada vScanist asukohaandmete lugemiseks. Lisaks saab seadmes konfigureerida erinevaid seadeid ning vScani jälgimisvastuvõtja tarkvarauuendusi alla laadida ja installida.

Laias laastus on vScan mõeldud ehitusfirmadele veendumaks enne kaevetööde alustamist, et antud asukohas puuduksid kaablid ja torud. vScan saatja
(valikuline)


vScani signaaligeneraator, mis võimaldab aktiivset otsingut sagedustel 33kHz ja 131kHz, mitme sagedusega funktsioon ja pulseeriv signaal, mis hõlbustab tuvastamist mürarikastes kohtades.

100mm signaaliklamber (valikuline)


Signaaliklambreid kasutatakse tavaliselt siis, kui otseühenduse loomiseks ei ole võimalik või mugav juhtmele ligi pääseda, kuid klambri ümber kaabli või toru asetamiseks on piisavalt ruumi või kui otseühenduse loomine ei ole ohutu, kuna sihtkaabel kannab elektrit.
Kaabliotsija vLoc3-Pro


Rajatiste lokaator vLoc3-Pro tutvustab uusi uuenduslikke tööriistu maetud rajatiste asukoha tuvastamiseks, mis tagavad kahjude vältimise, kogudes samal ajal analüüsiks vajalikku teavet. Kahe 3D-antenni komplektiga on signaali moonutused kergesti tuvastatavad ja kuvatavad eredal värvilisel ekraanil.

Koos klassikaliste asukoha määramise ekraanidega pakuvad vLoc3 seeria lokaatorid uut Vektor otsingut, mis tuvastab kaabli asukoha ka kaablist eemal (näiteks keset sõiduteed paiknevat kaablit saab tuvastada ka kõnniteel käies) mis muudab kaabli otsimise ohutumaks.

Plaanivaade, mis näitab kaabli suhtelist suunda. mis tahes nurga all ja uus graafilise sondi ekraan koos juhtnooltega, mis viivad sondi asukohta isegi siis, kui see on vertikaalselt.

Väga hästi kasutaja poolt konfigureeritav vLoc3-seeria sisaldab kaheksat passiivset asukoha määramise režiimi, tõrkeotsingu režiimi, SD-d (näitab väljuva voolu suunda) ja konfigureeritavaid sagedusi vahemikus 98Hz kuni 200 kHz. Kasutaja saab konfigureerida ka visuaalseid ja mehaanilisi vibratsioonihäireid, andes hoiatusi madala sügavuse, ülekoormuse, õhukaablite ja liigse kõikumise eest. Vastuvõtja pistikprogrammide valikud hõlmavad valikulist Bluetooth-moodulit, mida saab kasutada väliste GPS-seadmetega, ja MLA-d (markeri asukohaadapter) maetud markerite leidmiseks.

vLoc3-Pro sobib tööde planeerimise faasi, et enne töid viia läbi uuringud ja vajadusel maetud rajatised kaardistada.

Loc3-10 saatja
(valikuline)


Loc3-seeria lairiba-saatjatel on valitavad induktsioonisagedused vahemikus 8kHz kuni 200kHz ja otseühenduse sagedused vahemikus 98Hz kuni 200kHz. SD (signaali suund), tõrkeotsing ja tegelik takistuse mõõtmine kuni 1 Mohm on kõik standardsed. Kahe- ja ühetolline taustvalgustusega punktmaatriksekraan näitab väljundvoolu, ühendustüüpi, volte, takistust, sagedust, helitugevust, aku seisukorda ja kõrgepinge hoiatused. Tx-Link (vastuvõtja ja saatja raadiolink) ühendab vastuvõtja saatjaga kaugjuhtimiseks kuni 300 m. Tx-Linki abil saab kasutaja muuta saatjate sagedusi, väljundvõimsust ja juhtida enamikku saatjate funktsioone eemalt.

100mm signaaliklamber (valikuline)


Signaaliklambreid kasutatakse tavaliselt siis, kui otseühenduse loomiseks ei ole võimalik või mugav juhtmele ligi pääseda, kuid klambri ümber kaabli või toru asetamiseks on piisavalt ruumi või kui otseühenduse loomine ei ole ohutu, kuna sihtkaabel kannab elektrit.
1.207.01.00024
Kaabliotsija vScan M Rx with metal mode
1 260.00 €
1.219.01.00012
Kaabliotsija vLoc3-Pro Rx, TX-Link, EU-SD-320/640Hz
3 120.00 €
1.207.02.00005
Saatja vScan tx
888.00 €
1.219.02.00015
Saatja Loc3-10Tx config K02, Tx-Link EU
2 640.00 €
1.209.01.00004
Metalliotsija VM-880 ferromagneetilisele metallile
1 188.00 €
1.200.03.00012
100mm induktsioonklamber vivax-metrotech signaaligeneraatoritele.
456.00 €


IP20? IP65? IP68? Seletame lahti IP klassifikatsioonid
IP20? IP65? IP68? Seletame lahti IP klassifikatsioonid
Rahvusvaheline standard IEC 60529 määratleb klassifikatsioonisüsteemi mille alusel antakse hinnang korpuste vastupidavusele keskkonnategurite suhtes. Klassifikatsioon määrab kui suurte võõrkehade ning millise koguse vedeliku eest korpus seadet kaitseb. Nimetatud klassifikatsiooni põhjal omistatakse korpusele vastav IP (“Ingress Protection” – varjestatud kaitse) kood. Eelkõige kasutatakse IP klassifikatsiooni elektri- ja elektroonikaseadmete korpuste kaitse määramiseks....Loe edasi...
Kuidas ammutada energiat päikesest - paneme kokku lihtsa süsteemi, mille abil nutitelefoni laadida
Kuidas ammutada energiat päikesest - paneme kokku lihtsa süsteemi, mille abil nutitelefoni laadida
Oleme harjunud mõtlema, et Eestis on aasta läbi kehv suusailm, ent tegelikult saab ka siinkandis täitsa edukalt päikeseenergiat kasutada. Olgu siiski öeldud, et talvel võib päikesepaneeli tootlikkus olla üle 10 korra väiksem, kui suvel.  Kui ei plaani päikese abil tervet maja kütta, vaid tahadki lihtsalt näiteks telefoni laadida, pole vajaliku süsteemi ehitamine ka sugugi keeruline. On ju ometigi olemas päikesega laetavad akupangad ehk ise ühe valmis tegemine ei ole ületamatu ülesanne. Ise tehtud on ikka hästi tehtud, ehk võta ette ning hakka pihta!...Loe edasi...
Mida see antenn nüüd teebki?
Mida see antenn nüüd teebki?
Kes mäletab veel suuri, „tagumikuga“ televiisoreid? Just neid, kus pidi püsti tõusma ja teleri juurde kõndima, et nupust kanalit vahetada või heli reguleerida. Oli kas see või mitte midagi. Nüüd on telerid kasvanud seinasuurusteks ja sügavus kahanenud lausa mõne sentimeetri peale. Muutunud on ka viisid, kuidas telekanalitele ligi pääseda....Loe edasi...
Mida silmas pidada, kui soovid paigaldada LED riba
Mida silmas pidada, kui soovid paigaldada LED riba
Kui sa ei ole veel avastanud LED ribade mitmekülgset maailma, on viimane aeg end kurssi viia. LED ribad pakuvad mitmekülgseid lahendusi ja sobivad kasutamiseks põhimõtteliselt igal pool. Muide, kuigi kõnekeeles on levinud ka LED-idele kui lampidele viitamine, siis tegu on hoopis väikeste plastikusse pakitud pooljuhtide ehk dioodidega. LED ise on lühend ingliskeelsest terminist Light-Emitting Diode....Loe edasi...
Qi? PD? QC? USB? Laadimise ABC
Qi? PD? QC? USB? Laadimise ABC
Telefoni laadimiseks on vaja kaablit ning energiaallikat, olgu energiaallikaks siis võrgupistikusse pistetud USB toalaadija või akupank. Eks, sellest piisab? Põhimõtteliselt ongi see nii lihtne, ent vältimaks aku rikkumist või pikale veninud laadimist, pead pöörama tähelepanu sellele, millega sa laed. ...Loe edasi...
Ülevaade - nutikas RGB W/WW LED lamp Sonoff B05
Ülevaade - nutikas RGB W/WW LED lamp Sonoff B05
Kui tihti on RGB LED lampide probleemiks alla arvestuse soe/külm valge toon, siis hiljuti turule tulnud RGB W ja RGB W/WW lambid lahendavad selle probleemi. Tavaline RGB lamp kasutab valge värvi saamiseks segu punasest, rohelisest ja sinisest LED-ist, seega ei õnnestu lambil saavutada tõelist valget värvi. RGB W LED kasutab 4-in-1 LED-i, mis koosneb punasest, rohelisest, sinisest ja neutraalsest valgest. RGB W/WW LED kasutab 5-in-1 LED-i, millel on lisaks eelmainitule ka soe valge LED (lisaks saab eraldada ka RGB CW/WW lampi - külm/soe valge)...Loe edasi...
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
3Doodler Start ja ummistunud ekstruuder
Aeg-ajalt saadetakse meile tagasi 3Doodler Start 3D pliiatseid, mis ei väljasta täiteplastikut. Suure tõenäosusega on viga ummistunud ekstruuderis. Vaatame lähemalt miks selline viga tekib ja kuidas seda ära hoida....Loe edasi...
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
UUS! Test- ja mõõteseadmete kataloog
Mida tähendab TRMS ja NCV? Mida näitavad ohutuskategooriad ja pingeklassid? Milline on kõige parem multimeeter autotehnikule? Kõigele sellele saad vastuse Oomipoe test- ja mõõteseadmete kataloogist, kus on nendele omane terminoloogia lahti seletatud ja toodud välja kõige populaarsemad seadmed harrastajatele, elektroonikutele, elektrikutele, testijatele, remontijatele, inseneridele ja paljude teiste valdkondade esindajatele....Loe edasi...
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Kas valida modifitseeritud või puhta siinusega pingemuundur?
Käsitleme siinkohal muundureid, mis on mõeldud autosse. Muundurid võtavad 12-voldise alalispinge ja muudavad selle 230-voldiseks vahelduvpingeks. Vahelduvpinge vahetab suunda regulaarselt. Seda saab visualiseerida lainena, mis õrnalt tõuseb ja langeb ning vahetab polaarsust koheselt, kui see tabab nulli volti. Turul on saadaval kahte erinevat tüüpi pingemuundureid - modifitseeritud või puhta siinusega (nagu võrgupinge)...Loe edasi...
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Startup STEMI uus kuuejalgne haridusrobot HEXAPOD
Kui sa ei ole veel STEMI Education’ist kuulnud, siis nad on grupp Horvaatia entusiaste, kes on võitnud oma hariduslike toodetega mitte ainult Horvaatia, vaid terve maailma tähelepanu. STEMI haridustooteid saab iga inimene, enamjaolt kooliealised lapsed, iseseisvalt kokku panna ja progammeerida. See aasta andsid nad välja uue ja täiustatud kuuejalgse roboti STEMI Hexapod, mille sloganiks on “Have fun with the future!” (“Lõbutse tulevikuga” -toim)...Loe edasi...
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Intelligentne juhtmevaba koduautomaatika süsteem EXTA FREE
Firma Zamel juhtmevabad moodulid sarjast EXTA FREE annavad Teile võimaluse kujundada oma kodune valgus­lahendus just vastavalt Teie vajadusele. Pole vahet, kas planeerite uut või kohendate vana, Teil on ikka võimalus oma soovid lihtsamalt täide viia. Valikus on mitmeid erinevaid mooduleid juhtimaks erinevat tüüpi valgustust, rullkardinaid ja muid seadmeid. Saadaval on mooduleid lihtsamateks ühe punkti lülituseks kui ka mitme kanaliga RGB LED lampide dimmer­damiseks. Viimased võimaldavad Teil luua oma ruumidesse meeleoluvalgust ja vastavalt tujule ka selle värve muuta....Loe edasi...
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor
Oomipood on Robotex 2016 kuldsponsor! Robotex on Euroopa suurim robotivõistlus, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli koordineerimisel koostöös Tartu Ülikooli ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega....Loe edasi...
Robottolmuimeja iRobot Roomba 616 loosimine
Robottolmuimeja iRobot Roomba 616 loosimine
Hei sõbrad, meie robotkäsi valis välja robottolmuimeja iRobot Roomba 616 võitja. Võidukupong saadi kaasa krona patarei ostuga Rakvere Oomipoest. Võitjaks osutus Kalle Tull, palju õnne ja muretut suve!...Loe edasi...
Droonid ja lennureeglid
Droonid ja lennureeglid
Droon pole mänguasi. Isegi siis, kui see kellelegi pähe ei kuku, piisab kasvõi sõrme tiivikusse pistmisest, et väga valus oleks. Mis tähendab, et enne kui asud lennutama, loe läbi kasutusjuhend, vaata läbi tutvustavad videod ja veendu oma oskustes drooni piloteerida ka siis, kui näiteks GPS või kompass ei toimi. Kui neid oskuseid veel pole, siis ära suure drooniga katsetama parem hakka. See on ohtlik ja kallis lõbu. Kui üldse “lõbu” on sobilik siin kontekstis öelda....Loe edasi...
littleBits - elektroonika LEGO
littleBits - elektroonika LEGO
littleBits on nagu elektroonika LEGO kus klotside asemel ühenduvad moodulid magnetitega, ning nagu LEGOdki, pakub see tundide viisi meelelahutust ja loomingulisi võimalusi. littleBits moodulitega "saab teha midagi, mis teeb midagi" nagu ütleb nende slogan....Loe edasi...
ROBI sai Robotexil Folkrace võistlusel II koha!
ROBI sai Robotexil Folkrace võistlusel II koha!
Suve alguseks komplekteeris Oomipood Arduino konstruktori - ROBI, sügiseks lisandusid valikusse Robotexi lisapaketid. ROBI eesmärgiks oli pakkuda huvilistele välja "põhi" mille baasil sai valmis ehitada Robotexi võistlusrobot. Esmakordselt osalesime ka ise Robotexil - meil on hea meel teada anda, et Oomipoe täiustatud ROBI sai tänavusel Robotexil Folkrace võistlusel väärt teise koha. Veel parem meel on selle üle, et nägime võistlustel ka teisi ROBI baasil ehitatud võistlusroboteid....Loe edasi...
LED loob meeleolu
LED loob meeleolu
LED-i võidukäik kestab! LED loob meeleoluka valguse ka sinna, kus seni oli elektrilambi kasutamine kulukas või ohtlik. Värvilist valgust saab heita mööblile, trepikäsipuudele, luua uue meeleolu õhtusele terrassile või rõdule. Rääkimata värvikast valgusest köögi tööpinnale või vannituppa....Loe edasi...
X-vibe vibrokõlar
X-vibe vibrokõlar
See hämmastav väike seade suudab peaaegu iga pinna muuta kõrgekvaliteediliseks kõlariks, äratades ellu nii piimapakid ja kokteiliklaasid, kui ka aknad ja uksed. Tänu oma kompaktsusele on X-Vibe kõlar ideaalne kaaslane puhkusereisile. Mis sinu kodus kõige paremat heli tekitab?...Loe edasi...
Näitan 1-24 tulemust 42-st
Arhiiv